Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 18:18:10

Суд захистив інтереси громад

21.01.2014   11:40

Господарський суд Чернігівської області визнав недійсними умови договорів, укладених між мисливсько-рибальським підприємством Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок із суб’єктами господарювання про передачу останнім у користування частини мисливських угідь на території Ріпкинського та Чернігівського районів.

За умовами вказаних договорів суб’єкти господарювання без оформлення належних документів набували прав користувачів мисливських угідь та фактично вкладали кошти у розведення тварин для задоволення власних потреб. Як з’ясував суд, користувачі мисливських угідь порушили закони України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» та рішення обласної ради про надання мисливських угідь у користування.

За ще однією судовою справою під час захисту інтересів обласної ради, суб’єкт господарювання добровільно відмовився від договору на користування частиною мисливських угідь на території Корюківскього району.

Таким чином, Господарським судом Чернігівської області відновлені права територіальних громад сіл, селищ, міст області щодо здійснення законного права на користування мисливськими угіддями Чернігівської області.

Рішення суду набрали законної сили.


Довідково

Протягом 2013 року громадяни неодноразово зверталися до депутатів обласної ради щодо випадків порушень користувачами мисливських угідь вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Відстоювання прав територіальних громад сіл, селищ, міст області в суді відбулося за позовами прокуратури Чернігівської області до користувачів мисливських угідь в інтересах Чернігівської обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.