Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 02:46:05

Народний депутат контролює, щоб кожна копійка дійшла адресата

16.01.2014   11:28Агенцiя

Під час фіналу конкурсу «Годівничка для птахів», який організував Благодійний фонд «Поліський оберіг», відбулася ще одна подія.

Голова наглядової ради фонду Владислав Атрошенко вручив зібрані волонтерами кошти батькам двох дівчаток: Єви Голубєвої та Надії Корюковець, які зверталися по допомогу до Благодійного фонду

Небайдужі поклали до скриньок та переказали на банківські рахунки 9966 гривень 61 копійку для Єви та 13739 гривень 17 копійок Надійці Корюковець. Всі кошти були передані до рук батькам.



Вкотре народний депутат, голова наглядової ради Благодійного фонду «Поліський оберіг» Владислав Атрошенко наголосив: «Кожна копійка йде адресату – я несу за це особисту відповідальність».



Волонтери фонду продовжують роботу – допомагають тим, хто цього потребує і надають можливість усім небайдужим долучитися до благородної справи благодійності. Адже робити добро – легко!

atroshenko.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини