Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 13:17:36

Питання забезпечення життєдіяльності населення в складних зимових умовах - під постійною увагою влади

14.01.2014   17:42

Питання забезпечення сталої роботи систем, що забезпечують життєдіяльність населення, об’єктів транспортної інфраструктури, закладів охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери в екстремальних зимових умовах розглянули учасники засідання, яке 14 січня з керівниками обласних управлінь, організацій і підприємств провів перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Стрілець.

Звертаючись до присутніх Микола Стрілець підкреслив, що у зв’язку з можливим погіршенням погодних умов, пов’язаним зі значним зниженням температури повітря, посиленням вітру та снігопадів необхідно забезпечити роботу транспорту, інфраструктури, безперебійну подачу теплової та електричної енергії споживачам, надання необхідної соціальної допомоги громадянам області.

Він звернув увагу керівників на потребу приведення й утримання в постійній готовності аварійно - технічних підрозділів та чергово-диспетчерських служб до оперативного реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення готовності спеціальної снігоочисної техніки комунальних підприємств та філій ДП «Чернігівський облавтодор» для розчищення доріг і вулиць від снігу у цілодобовому режимі.

«Керівництво обласної державної адміністрації приділяє постійну увагу питанням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх негативних наслідків, недопущення загибелі і травмування людей та підвищенню готовності до оперативного реагування в разі їх виникнення», - наголосив Микола Стрілець.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

24 жовтня - який день, свято та прикмети

24 жовтня - який день, свято та прикмети 12:07

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день тещі, День організації Об'єднаних Націй, Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, День гарбуза, тиждень роззброєння, Всесвітній день рубця, Міжнародний день кліматичних дій, Всесвітній день інформації про розвиток.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.