Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 січня по 08 годину 14 січня 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об'єкті та 3 в житловому секторі. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Носівський Шлях О 13 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа на об'єкті м. Прилуки, вул. Київська О 16 год. 25 хв. сталася пожежа в кабінеті канцелярії психоневрологічного відділення Прилуцької центральної міської лікарні. Вогнем знищено електричний обігрівач, пошкоджено підлогу на площі 0,5 кв.м та медичні картки. Збитки встановлюються. Ймовірна причина - підпал. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучалися.
3. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Тургенєва О 17 год. 10 хв. в 2-х поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем знищено диван, пошкоджено облицювання стін. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 7 000 грн. Врятовано 1 людину та матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Ільмівка О 21 год. 40 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 88 одиниць спеціальної техніки та 116 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.