Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 12:20:18

На Чернігівщині триває приписна кампанія 17 річних юнаків

11.01.2014   11:25

У військових комісаріатах Чернігівської області триває приписна кампанія щодо взяття на військовий облік юнаків 1997 року народження.

Приписка проводиться районними військовими комісаріатами за місцем проживання юнаків. Кожен 17-ти річний юнак, який мешкає на території Чернігівської області, підлягає постановці на військовий облік для перевірки на придатність до проходження військової служби.

З метою якісного проведення цьогорічної приписної кампанії у військових комісаріатах області утворено комісії, до складу яких увійшли представники військкоматів, органів внутрішніх справ, лікарі, освітяни, психологи та інші фахівці.

Як повідомив старший офіцер відділу обліково-призовної роботи облвійськкомату майор Ігор Картамишев, станом на сьогодні, 11 січня, у військових комісаріатах Чернігівської області приписку до призовних дільниць пройшло близько 300 осіб.

- Цей захід проводиться з метою взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичного стану. Також фахівці військових комісаріатів проводять з юнаками індивідуальні бесіди і тестування, а та вивчають розумові і психологічні здібності юнаків. – зазначив Ігор Картамишев.

Загалом цього року на Чернігівщині підлягають вивченню та постановці на облік близько 5 тисяч 200 юнаків.

Сушинський Олег

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.