Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 23:27:27

Чим живе сьогодні Носівський район

09.01.2014   10:42Агенцiя

Голова райдержадміністрації Анатолій Красносільський розповідає, що за рік на вулицях сіл та селищ району додатково засвітилось 1200 ліхтарів. Дрібниця, звісно, але це також досягнення.

Носівський район

Носівський район

Більше 100 робітників працює на Носівському хлібоприймальному підприємстві. Середня заробітна платня — близько чотирьох тисяч гривень. На сьогодні це одне із потужних виробництв Чернігівщини. «Носівське хлібоприймальне підприємство» за результатами загальнодержавного статистичного ранжування посіло почесне четверте місце. В планах — збільшення потужностей сушарок. Нині на підприємстві працюють не тільки із ячменем, але і з ріпаком, кукурудзою, пшеницею та соєю. Великий обсяг інвестицій спрямовано на доробку та зберігання зерна. У цьому році товариство освоїло більше 21 мільйона гривень. Це при тому, що за два попередні роки у розвиток матеріальної бази акціонерним товариством вкладено 50 мільйонів. Тож обсяги зберігання та доробки зерна зросли майже в три рази.

Не забувають на виробництві і про своїх працівників, при потребі робітники отримують безвідсоткові позики до 10-15 тисяч гривень. А ще акціонерне товариство ремонтує дороги, надає матеріальну допомогу лікарні та школі.

Сьогодні ТОВ НВКЦ “Прес” – одне з небагатьох підприємств району, яке потребує кваліфікованих інженерів, електрозварників, штампувальників, слюсарів. Тут виготовляють конвеєрні ролики для вугільних транспортерів, які працюють на шахтах Донбасу. Гірники охоче купують якісно виготовлені «ролики» для вугільних транспортерів. Співпрацює завод із Російською Федерацією.
Якість плюс ціна і є гарантією успіху виробництва. На заводі працює близько 100 людей. Робітників привозять автобусами із Носівки та Ніжина. Серед працівників заводу багато жінок. Співробітники носівського підприємства стабільно отримують заробітну плату і за хорошу роботу завжди мають відповідну винагороду.

Районний Будинок культури у Носівці нещодавно реконструювали. Вартість масштабної перебудови — близько трьох мільйонів гривень. Були використані як кошти із районного бюджету, так і з обласного. Робота успішно завершена завдяки підтримці голови облдержадміністрації Володимира Хоменка, народного депутата Івана Куровського.

Сьогодні Будинок культури із легкістю можна вважати храмом мистецтв. На базі закладу працює 18 різноманітних гуртків. Функціонують тут танцювальні, хорові колективи. Створено в Будинку культури і ляльковий театр. На базі Будинку культури існує справжній духовий оркестр. Професіоналізму та творчому натхненню носівських духовиків можна тільки позаздрити. Сьогодні працівники культури готують творчий звіт, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Творчий колектив будинку культури молодий. Аматори разом і пісні співають, і костюми нові виготовляють, і на гастролі їздять.

Підтримують у районі і дитячі навчальні заклади. Дитсадок «Барвінок» відвідує 347 дітлахів. Зрозуміло, що для такої кількості дітей необхідно мати відповідну кількість відремонтованих груп. І тому не дивно, що у дитячому садку поступово проводять капітальний ремонт. Нещодавно розпочала роботу дошкільна група навчально-виховного комплексу у селі Державінка.

У новому році у Носівському районі планують завершити будівництво школи, реконструювати районну лікарню, провести капітальні ремонти дахів Мринської амбулаторії та Держанівської школи. Однак найголовніше — не втратити ті позитивні напрацювання, які є як в економічному, так і в соціальному житті Носівського району.


http://chodtrk.com.ua/?p=12672
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини