Необережність при палінні - одна з основних причин, що призводить до пожеж з трагічними наслідками
Протягом минулого тижня на території Чернігівської області виникло 24 пожежі, внаслідок яких загинуло 12 осіб, серед них двоє дітей.
Причиною майже половини трагічних випадків послужила необережність громадян під час куріння.
28-го грудня о 17:50 у райцентрі Ріпки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Червоноармійська. Вогнеборці, що прибули за викликом, о 17:57 пожежу локалізували, а о 19:05 остаточно ліквідували.
В ході її гасіння у кімнаті були виявлені тіла 41-річної жінки та її співмешканця. Вогнем пошкоджено ліжко та підлогу на площі 2 кв.м.
В ході розслідування причин та обставин трагедії з'ясувалось, що причиною загибелі двох людей послужила необережність під час куріння.
Управління ДСНС України у Чернігівській області застерігає: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у ліжку або сидячи на дивані, у кріслі тощо. Ретельно гасіть недопалки.
Останні новини Чернігівщини
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.
У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28
Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
15 травня: цей день в Україні і світі 09:25
День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.