Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 17:26:41

На Чернігівщині план відбору громадян на військову службу за контрактом виконано на 100%

30.12.2013   14:51

Цього року 336 мешканців Чернігова та області розпочали службу у Збройних Силах України як військовослужбовці за контрактом.

Працівники військових комісаріатів області провели чимало заходів з агітації на військову службу за контрактом для мешканців Чернігівщини.

Ярмарки вакансій, які періодично відбувалися у Чернігові та районних центрах області, ніколи не обходяться без участі військових. На такі заходи, завжди збиралося найбільше молоді, там вони отримували довідкову друковану інформацію, спілкувалися з фахівцями. Допомагали інформувати спільноту й засоби масової інформації. 

– Робота проводилася і у центрах зайнятості. З цією метою використовувалися рекламні проспекти. Працюючи у навчальних закладах, працівники військкоматів віддавали перевагу особистому спілкуванню з потенційними кандидатами на проходження військової служби за контрактом. Велику зацікавленість у потенційних контрактників викликали тематичні відеоролики, присвячені проходженню військової служби за контрактом у різних видах Збройних Сил України, інформація про військові навчальні заклади, вимоги до вступу та спеціальності, за якими готують майбутніх офіцерів. – повідомив обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін.

З усіх прийнятих у 2013 році громадян на професійну військову службу 114 юнаків служать у різних родах Сухопутних військ, 36 чоловік - у військових частинах Повітряних Сил, 38 – у Військово-морських Силах та 32 - у Високомобільних десантних військах. Решта – 116 осіб служать у частинах центрального підпорядкування.

За підсумками цієї роботи на Чернігівщині в кращу сторону відзначені колективи Корюківського, Ріпкінського, Ічнянського, Городнянського, Бахмачського та Чернігівського об’єднаних міських та районних військових комісаріатів.

Олег Сушинський

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини