Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 16:26:46

Прокуратура через суд змусила чиновника відшкодувати завдані державі збитки

27.12.2013   11:07

Прокуратура області принципово ставиться до відшкодування збитків, завданих некомпетентністю та недбальством посадових осіб.

Зокрема, за наполягання прокуратури області судом з посадовця стягнуто майже 70 тисяч гривень шкоди, завданої обласному бюджету.

Прокурорською перевіркою встановлено, що провідний спеціаліст одного з відділів Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації допустив недбальство і підписав акти приймання виконаних підрядних робіт з встановлення неякісних та несертифікованих водогрійних котлів в Дмитрівській районній лікарні Бахмацького району, внаслідок чого державі було завдано майже 70 тисяч гривень збитків. Посадовця було притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 367 КК України.

Крім того прокуратура Бахмацького району звернулася до суду з цивільним позовом про стягнення з винної особи заподіяної шкоди. Новозаводський районний суд м. Чернігова повністю задовольнив вимоги прокурора.

Останні новини Чернігівщини

За січень ‒ вересень 2022 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 46 млн грн 15:09

За результатами проведених протягом січня – вересня 2022 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 42 млн грн.

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова 15:06

Премія Global Teacher Prize Ukraine нагородила вчительку-рятівницю Наталію Песоцьку з Чернігова.

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ 15:03

6 жовтня розпочався старт продажу браслетів «Символ незламності. Азовсталь» — їх виготовив ювелірний дім SOVA з останньої довоєнної партії легендарної сталі Азовсталі групи Метінвест.

 Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки

Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки 10:34

5 жовтня, відбулася зустріч із представниками волонтерського руху Чернігівщини, які з перших днів війни об’єдналися, щоб допомогти мешканцям обласного центру та його мужнім захисникам під час активних бойових дій.

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка 10:27

Чернігівською обласною прокуратурою в порядку спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця збройних сил Російської Федерації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини