Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 22:30:35

Пропущено 6 мільйонів 120 тисяч громадян та 1 мільйон 238 тисяч транспортних засобів

26.12.2013   09:10Агенцiя

24 грудня в управлінні Чернігівського прикордонного загону, за участі начальника Північного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенанта Ігоря Борисовича ТОКОВОГО, відбулася розширена нарада керівництва загону з підведення підсумків оперативно-службової діяльності загону в 2013 році та визначення завдань на наступний, 2014 рік.

За підсумками року в Північному регіональному управлінні Чернігівський прикордонний загін визнаний кращим за станом оперативно-розшукової роботи, роботи з персоналом, інженерно-технічного та тилового забезпечення і як наслідок - отримав загальне перше місце за результатами оперативно-службової діяльності.

Крім того, в загальному заліку серед підрозділів охорони кордону, відділ прикордонної служби "Грем'яч" та мобільна застава "Чернігів" – зайняли 1 місця, а відділи прикордонної служби "Гірськ" та "Дніпровське" – 2 місця в своїх категоріях.

Що ж стосується розподілу місць в самому прикордонному загоні, то трійка призерів виглядає так: 1 місце - відділ прикордонної служби "Гірськ", 2 місце - "Грем'яч", 3 місце - "Дніпровське".

За підсумками року на ділянці загону затримано 412 порушників державного кордону, з яких 56 – незаконні мігранти.

За результатами здійснення пропускних операцій через державний кордон у встановленому порядку пропущено 6 мільйонів 120 тисяч громадян та 1 мільйон 238 тисяч транспортних засобів. Через кордон не пропущено 3470 громадян. У 1033 громадян, що перетинали держкордон, виявлені недійсні, технічно несправні, чужі або підроблені документи.

В ході оглядової роботи виявлено та вилучено з незаконного обігу 198 одиниць зброї, 1463 одиниці боєприпасів, 9 кг наркотичних речовин та 1,6 кг прекурсорів, виявлено порушень законодавства та вилучено контрабандних товарів на загальну суму 4 мільйона 385 тисяч гривень, серед яких і 88 автомобілів з підробленими документами.

За повідомленнями прикордонного загону до Єдиного реєстру досудових розслідувань в 180 випадках внесено інформацію про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

За скоєння адміністративних правопорушень з прикордонних питань 2433 громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності, при цьому сума штрафів склала 561 тисячу гривень.

В наступному 2014 році основні зусилля прикордонного загону будуть зосереджені на виконанні "Основних напрямів діяльності та подальшого розвитку Державної прикордонної служби України у 2014 році", які затвердив Голова Державної прикордонної служби України генерал армії України Микола Михайлович ЛИТВИН.

Їх головною метою є виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича із забезпечення недоторканності державного кордону та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні, реалізації визначених українським законодавством вимог з питань протидії протиправній діяльності на державному кордоні, виконання заходів передбачених Концепцією розвитку Держприкордонслужби України на період до 2015 року, подальша реалізація Державної цільової правоохоронної програми "Облаштування та реконструкція державного кордону" та Концепції інтегрованого управління кордонами.

Визначено 7 основних напрямів такої діяльності, а саме:
І. Служба – "Інтеграція, Інновації, Надійність";
ІІ. Персоналом – "Патріотизм, Етика, Мотивація, Непідкупність";
ІІІ. Правові стандарти – "Законність, Гуманність, Правова культура";
ІV. Міжнародне співробітництво – "Довіра, Партнерство, Прагматизм";
V. Всебічне забезпечення – "Ефективність, Дбайливість, Контроль";
VІ. Соціальний захист – "Послідовність, Стабільність, Перспективи";
VІІ. Взаємодія з суспільством – "Авторитет, Відкритість, Прогнозованість".

Головним девізом на наступний рік для всієї Державної прикордонної служби України та прикордонного загону визначено гасло: "ТІЛЬКИ ВПЕРЕД"!


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

Добрянська громада провела свою першу сесію

Добрянська громада провела свою першу сесію 16:46

Експерти Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» (ULEAD Чернігівський регіональний офіс) вже не перший рік надають методичну та експертну підтримку об’єднаних територіальним громадам Чернігівщини.

Робити добрі справи ніколи не запізно

Робити добрі справи ніколи не запізно 14:51

Напередодні Нового року та Різдва Христового артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України провели для малечі у Києві, Чернігові та селищах Десна і Гончарівське близько п’ятнадцяти чудових театралізованих новорічних ранків та вистав.

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання 14:42

Підвезення питної води буде забезпечене.

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі 14:25

Вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області громадянина С. визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів), ч. 1 ст. 310 (незаконне вирощування рослин коноплі) КК України.

На Суспільному вийде нова програма

На Суспільному вийде нова програма "Артефакти" 14:21

19 січня стартує програма «Артефакти» про історію Чернігівщини в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного. Вона стала одним із проєктів, які відібрали на пітчингу Суспільного й підготували з командою продюсерів минулої осені. Створювали програму за сприяння UA: ЧЕРНІГІВ.