Голова сільради оцінив свої послуги в 4 тисячі гривень
В одному з сіл Городнянського району приватний підприємець захотів відкрити магазин. Вподобане приміщення перебувало на балансі сільради, тож голова погодився вирішити питання позитивно за 4 тисячі гривень.
хабар
Являючись посадовою особою органу місцевого самоврядування, голова сільради вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 4000 гривень від фізичної особи-підприємця за оренду приміщення для ведення господарської діяльності.
В рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області спільно з Городянськими колегами затримали голову сільської ради при одержанні неправомірної вигоди. Предмет злочину вилучено.
Таке діяння згідно чинного законодавства карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.