Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 09:24:12

Традиційна зустріч з ветеранським активом Чернігова пройшла у міській раді

25.12.2013   08:23

На порядку денному – підготовка до 70-річчя Перемоги

У ній взяли участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов, представники структурних підрозділів міської ради, керівники Деснянської та Новозаводської районних у місті рад - відповідно, Юрій Горбань та Володимир Велігорський. Поспілкуватися з представниками влади до Чернігівської міськради завітали близько 100 ветеранів війни і праці.

Голова міської ветеранської організації Ірина Четвертак відзвітувала про діяльність організації у 2013 році. За її словами, в обласному центрі Чернігівщини проживають близько 72 тис. ветеранів війни та праці, з них 22 тис. представників старшого покоління входять до складу міської ветеранської організації. І.Четвертак уточнила, що на сьогодні у Чернігові проживають майже 1000 учасників бойових дій, у тому числі 9 ветеранів, які визволяли Чернігів від фашистських загарбників, 5 Героїв Соціалістичної праці.

Голова міської ради ветеранів позитивно оцінила відзначення у Чернігові 70-річчя визволення від фашистських загарбників. Водночас, вона наголосила на необхідності впорядкування могил і пам'ятників загиблим воїнам, особливо на кладовищах, що нині вже не є діючими. У підготовці до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, що відзначатиметься у 2015 році, ключовими вона назвала два моменти – гідне вшанування пам'яті про загиблих героїв, проведення патріотичної роботи з молоддю і всебічна підтримка ветеранів-фронтовиків, які поряд з нами.

Заступник начальника управління охорони здоров'я Ольга Малець розповіла про втілення у Чернігові медичної реформи. Вона підкреслила, що жоден медичний заклад у місті не буде закритий. "Різких змін для жителів Чернігова не буде, процес реформування триватиме поступово", - зазначила вона. З виконанням в обласному центрі цільових програм у сфері ЖКГ ветеранів ознайомив заступник начальника управління ЖКГ міської ради Геннадій Луценко.

Міський голова підбив підсумки року, що минає. Серед визначних подій 2013 року для Чернігова він назвав реалізацію проектів з енергозбереження у навчальних закладах міста, будівництво каналізаційно-насосної станції на Масанах, реконструкцію колектора по вул. Ушинського. Водночас, керівник Чернігова зауважив, що вирішення фінансових питань, насамперед, йдеться про виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на жаль, не завершиться до кінця року. Під питанням залишається прийняття міського бюджету 2014 року у грудні.

"Як буде передбачено вирішення різних питання у міському бюджеті, я готовий зустрітися і доповісти у першому кварталі наступного року", - сказав О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини