Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 13:41:20

В Чернігові міліція викрила хабарника

25.12.2013   08:07

В ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області було затримано «на гарячому» при одержанні неправомірної вигоди спеціаліста одного з міських управлінь.

Являючись державним службовцем, спеціаліст вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 400 доларів США від жителя обласного центру за прискорення виготовлення технічної документації на нерухоме майно.

Закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Предмет злочину вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини