Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:43:03

За крок до “корони” “Міс у погонах”. ФОТО

19.12.2011   07:49Агенцiя

У 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що у смт Десна на Чернігівщині, стартував фінальний етап Всеармійського конкурсу “Міс “Десант”.

Конкурс, присвячений 20-й річниці Збройних Сил України, організували Центральний друкований орган Міністерства оборони України газета “Народна армія” спільно з Торговою маркою “Десант”.

За вихід у фінальну частину конкурсу протягом 7 місяців на сторінках газети “Народна армія” конкурували більше 40 конкурсанток (за попереднім відбором фотокарток журі конкурсу). При цьому своєрідний кастинг серед конкурсанток проводили самі читачі військового видання. Загалом на участь у конкурсі редакція отримала понад 300 фотозаявок від дівчат та жінок, які служать в Українському війську.

У фінал потрапило 7 конкурсанток, які набрали найбільшу кількість читацьких голосів: капітан медичної служби Олена Миколайчук (м. Вінниця), лейтенант медичної служби Тетяна Клочко (м. Київ), старшина медичної служби за контрактом Ольга Псарьова (м. Одеса), солдат військової служби за контрактом Марія Федорова (м. Феодосія), солдат військової служби за контрактом Ірина Іваник (м. Бережани), старший солдат військової служби за контрактом Олена Кольчак (м. Миколаїв) та солдат військової служби за контрактом Ольга Мельник (м. Львів).

Рух фіналісток до заповітного титулу найчарівнішої жінки в погонах розпочався з виконання ними навчальних вправ стрільб з пістолета Макарова та водіння автомобіля.

– Відчувається, що між учасницями фінального етапу конкурсу існує реальна здорова конкуренція, адже кожна з них намагається виконати вправи якнайкраще, демонструючи зарядженість на перемогу, – зазначив головний редактор газети “Народна армія” полковник Володимир Вирва.

Як він додав, інтрига в конкурсі зберігатиметься до 20 грудня, коли у Києві, у басейні Центрального спортивного клубу ЗС України тріумфаторку буде визначено остаточно після змагання з плавання.

А вже наступного дня, 21 грудня, ім’я переможниці Всеармійського конкурсу “Міс “Десант” буде оголошено у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України під час урочистої церемонії.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.