Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 08:36:33

Міліцейські експерти очима дітей

20.12.2013   08:35

Напередодні Дня міліції в НДЕКЦ при УМВС України в Чернігівській області було проведено конкурс дитячого малюнку «Міліція очима дітей». 18 листопада 2013 року співробітники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області завітали до вихованців Чернігівської дитячої художньої школи.

Під час зустрічі діти ознайомилися зі службовою діяльністю експертної служби міліції.

Найбільше захоплення в учнів школи викликала розповідь експертів вибухотехнічної служби про особливості своєї роботи, яка супроводжувалася демонстрацією макетів вибухових пристроїв, мін, гранат. Уважно та з непідробною цікавістю діти слухали про заходи безпеки при поводженні з петардами, хлопавками та бенгальськими вогнями.

Наприкінці заходу міліціонери запропонували учням взяти участь в конкурсі дитячого малюнку. Наприкінці листопада більше двадцяти творчих робіт демонструвалися в приміщенні НДЕКЦ при УМВС.

Після тривалого та досить жвавого обговорення кожної з робіт, журі визначило найкращі малюнки. При їх оцінці враховувався вік дитини, зверталася увага не тільки на якість та оформлення твору, але й на його сучасність, оригінальність, зміст та повноту розкриття теми. Переможцем конкурсу обрано малюнок «Дослідження слідів» 10-річної Лілії Гаєвої. ІІ місце отримала 17-річна Валерія Мороз за малюнок «Вони забезпечують нам безпечне життя».

Почесне ІІІ місце поділили 6-річний Артур Ткач з малюнком «Експерти на виклику» та 7-річна Ангеліна Руденок з малюнком «Обираємо краще майбутнє».

Підсумовуючи результати конкурсу, начальник НДЕКЦ при УМВС в області Володимир Журавель сказав: «Колективу криміналістичного центру сподобалися творчі задуми дітей, їх позитивне сприйняття правозахисної ролі міліції в суспільстві. Напередодні Новорічних свят бажаю всім дітям гарних оцінок у школі, любові та тепла у родинах, подальшого творчого розвитку, позитивних емоцій, посмішок та здійснення всіх бажань».

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини