Рятувальники та працівники облавтодору підняли причіп вантажівки, що перекинувся
Рятувальники та працівники облавтодору допомогли підняти причіп вантажівки "МАН", що перекинувся на 156 км траси Київ - Чернігів - Нові Яриловичи поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району.
Водій вантажівки не впорався з керуванням, внаслідок чого перекинувся причіп автомобіля, у якому перевозили гаражні ролети з Білорусі до Києва.
Повідомлення до Служби порятунку "101" надійшло 17 грудня о 20:20. На місце пригоди за викликом прибули рятувальники 2-го пожежно-рятувального підрозділу та працівники облавтодору.
За допомогою спецтехніки причіп поставили на колеса.
Внаслідок ДТП водій не постраждав.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.