Городнянський район: провалилась під тонку кригу і потонула 7-річна дитина
14 грудня о 19:00 жителі с. Невкля Городнянського району з місцевого ставку підняли тіло потонулої 7-річної дитини.
За попередніми даними Сергійко, залишений без належної уваги батьків, близько 14-ї години пішов погратися до водойми. Скоріш за все, дитина провалилася під тонку кригу і потонула.
Рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області звертаються до населення з проханням не виходити на тонкій лід, особливо коли на річках, озерах і ставках крига тонка і небезпечна. Не випробуйте долю, цінуйте власне життя. Дбайте про свою безпеку та безпеку Ваших дітей, слідкуйте за їх розвагами, не залишайте без нагляду!
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.