ВІЛ-позитивна жінка = життя
У приміщенні Чернігівського педуніверситету відкрилася фотовиставка, присвячена Дню боротьби зі СНІДом. Її автор, Олександр Глядєлов, показав жінок, які продовжують насолоджуватись життям, не зважаючи на страшний вирок.
Виставка фотографій Олександра Глядєлова має назву «ВІЛ-позитивна жінка = життя». Мета заходу – ще раз привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу в нашому суспільстві, а також нагадати, що цей вирок – не кінець життя.
Особливість даної виставки – позитив, віра в майбутнє. Не зважаючи на те, що фотографії чорно-білі, вони світяться енергією, життям.
Головний лікар обласного центру з профілактики й боротьби зі СНІДом Микола Дейкун запевняє, що ВІЛ-позитивна людина може й повинна жити повноцінно, адже стан сучасної медицини це дозволяє. Втім, варто регулярно проходити перевірку і дотримуватись необхідних попереджувальних заходів.
В університеті раді цій виставці. Студенти проявили зацікавленість до робіт, а організатори задоволені тим, що привернули увагу до нагальної проблеми суспільства.
Виставка працюватиме ще тиждень, потім продовжить свою подорож містами України, нагадуючи людям про те, що ВІЛ-інфікованість — не смертельний вирок. Жінки на фотографіях – найкращий цьому доказ.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.