Поповнились лави підприємців
Виплата допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи протягом багатьох років залишається однією з найпривабливіших послуг служби зайнятості.
Протягом січня-листопада 2013 року 696 безробітних, які перебували на обліку в центрах зайнятості області, поповнили лави приватних підприємців.
Види їхньої діяльності різноманітні: торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, надання послуг, зокрема, юридичних, перукарських, бухгалтерських, з пошиття одягу, транспортного перевезення, ремонту автомобілів та побутової техніки тощо.
На отримання річної суми допомоги по безробіттю одноразово можуть розраховувати застраховані особи, яким виповнилося 18 років, у разі коли вони не можуть бути працевлаштовані упродовж місяця у зв’язку з відсутністю для них на ринку праці підходящої роботи. Якщо безробітний вже отримав частину допомоги, то може для започаткування власної справи скористатися її залишком.
Однак для успішного ведення бізнесу лише стартового капіталу замало. Потрібно озброїтись відповідними знаннями, продумати стратегію майбутньої діяльності, визначити перспективи. І тут знову на допомогу приходить служба зайнятості, пропонуючи комплекс заходів для розвитку підприємницьких ініціатив, - від семінарів, тренінгів до навчання на курсах цільового призначення "Підприємець - початківець".
Відділ організаційної та інформаційної роботи
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.