Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:10:49

Держфінінспекція в Чернігівський області за січень-листопад 2013 року забезпечила відшкодування втрат на 25,8 млн грн.

12.12.2013   15:23Агенцiя

До бюджетів різних рівнів, установ, підприємства та організацій додатково надійшло 12,5 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-листопада 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 25,8 млн грн. До бюджетів різних рівнів, установ, підприємства та організацій додатково надійшло 12,5 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 201 управлінське рішення, правоохоронними органами розпочато 80 досудових розслідувань. Крім того, за результатами участі у якості залучених спеціалістів розпочато 73 досудових розслідувань.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 514 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 220 осіб, 27 осіб звільнено із займаних посад.

Також, у 245 випадках до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.