Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:07:56

На Чернігівщини ефективно реалізовують антикорупційну стратегію Міністерства

11.12.2013   07:53

З метою протидії корупції у податковій і митній сферах створена антикорупційна стратегія Міністерства доходів і зборів - від профілактики до виявлення та реагування на факти корупції.

Для цього у відомстві впроваджуються електронні сервіси - щоб максимально скоротити персональні контакти між платниками та фахівцями Міндоходів. Необхідним кроком є запровадження дистанційних електронних перевірок, подальший розвиток електронних сервісів для подання електронної звітності.

Також будуть максимально автоматизовані процеси всередині Міністерства, щоб звести до мінімуму ймовірність неправомірного використання службового становища окремими працівниками, - запевнив Міністр Олександр Клименко.

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області активно працюють над реалізацією завдань Міністерства. За 11 місяців вони провели 61 службове розслідування та перевірки. З яких 27 - спрямовані до правоохоронних органів для ухвалення рішення. За результатами їх розгляду відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами здійснення злочинів у службовій діяльності, з них 2 - за неналежне виконання службових обов'язків (ч.2 ст.367 КК України), 1 – за фактом службової підробки офіційних документів (ч.1 ст. 366 КК України), 3 – за фактом перевищення службових повноважень (ст. 365 КК України). До дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб, 2 порушників звільнено, 11 - винесене офіційне застереження.

З метою недопущення призначення на посади в Міндоходів області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 67 кандидатів, 2 - відмовлено в призначенні.

Наразі, нагадуємо, що при ГУ Міндоходів у Чернігівській області цілодобово діє «телефон довіри» для прийняття повідомлень, що потребують негайної перевірки. Тому, якщо будуть відомі випадки вимагання працівниками органів Міндоходів області грошових коштів та винагород, або вчинення інших неправомірних дій, у таких випадках телефонуйте за номером (0462) 668-522.
 

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини