Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 03:02:21

З нагоди Дня місцевого самоврядування

06.12.2013   15:32Агенцiя

6 грудня в обласній раді відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Голова обласної ради Анатолій Мельник разом із своїм першим заступником Іваном Коробкою та заступником Валентином Мельничуком привітав колективи виконавчого апарату та управління комунального майна обласної ради з професійним святом.

Керівники побажали усім присутнім успіхів у роботі, гарного домашнього врядування і достатнього сімейного бюджету, міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, творчої наснаги і головне - оптимізму і віри у завтрашній день.

З нагоди Дня місцевого самоврядування кращим з працівників Анатолій Мельник вручив почесні грамоти обласної ради та обласної державної адміністрації.

Також трудовий колектив з професійним святом привітав та вручив почесні грамоти голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини