Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 16:30:51

Кров міліціонерів з Новгорода-Сіверського врятувала життя породіллі

06.12.2013   15:17

Згуртованість працівників Новгород-Сіверського райвідділу УМВС України в Чернігівській області, їхня готовність повсякчас прийти на допомогу людям врятували життя породіллі, яка стікала кров'ю після надзвичайно важких пологів. Про неординарний медичний випадок начальникові районної міліції Ігорю Паніотову розповіла телефоном головний лікар Новгород-Сіверської центральної районної лікарні Світлана Шам.

Вона повідомила, що у 37-річної пацієнтки, матері п'ятьох дітей, яка мешкає в одному з сіл неподалік райцентру, під час пологів раптово відкрилася нестримна кровотеча. Дитина з'явилася на світ успішно, її життю нічого не загрожувало, а от за порятунок матері лікарям довелося боротися упродовж багатьох годин.

На допомогу місцевим колегам з Чернігова прибули фахівці обласного рівня. Звідти ж санітарною авіацією було доставлено необхідні медикаменти та препарати крові. Але породілля негайно потребувала ще й донорської крові, адже крововтрата сягнула трьох з половиною літрів.

Головлікар звернулася не тільки до підлеглих, а й до керівників ряду районних установ та організацій з проханням про допомогу. Найпершим серед них - до начальника райвідділу внутрішніх справ. Підполковник міліції Ігор Паніотов негайно зібрав весь наявний особовий склад, коротко змалював ситуацію та підсумував: від рішення кожного міліціонера, здати кров чи відмовитись від цього, залежить життя людини.

Готовність поділитися кров'ю задля порятунку жінки висловили всі присутні. Правоохоронці організовано рушили до пункту переливання крові при райлікарні, де після медичного огляду декому з них навіть було відмовлено через наявні протипоказання. У підсумку, в перші години після звернення медиків по допомогу кров здали дев'ятеро працівників Новгород-Сіверського райвідділу внутрішніх справ. Згодом до них приєдналися колеги, що змінилися з чергування.

Життя багатодітної матері було врятовано. За оцінкою лікарів, наразі її стан хоч і тяжкий, але стабільний. Простежується позитивна динаміка. Правоохоронці щиро сподіваються, що загроза життю породіллі минула остаточно. Але, в кожному разі, готові й у майбутньому прийти на допомогу усім, хто цього потребуватиме.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини