“З відкритим серцем до кожної дитини”
У рамках всеукраїнської акції “З відкритим серцем до кожної дитини”, ініційованої Президентом України Віктором Януковичем, 16 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко відвідав прийомну родину Тетяни Семенівни Макарової, яка проживає в місті Чернігові.
Тетяна Семенівна має дорослу доньку, що живе в Польщі. Починаючи з 2003 року, ця добра, чуйна жінка взяла під опіку та виховує 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти Тетяни Семенівни – комунікабельні, активні й веселі, гарно навчаються, відвідують різні гуртки та музичну школу.
Будинок, у якому мешкає родина, має 11 житлових кімнат, ігрові зали, комп’ютерну кімнату, кухню, столову, пральню, ванну, душові кімнати. „Мама Таня”, як її називають діти, планує й надалі брати дітей на виховання, тому поряд із будинком зведено новий, в якому вже ведуться внутрішні роботи.
Станіслав Прокопенко привітав велику і дружню родину з Днем Святого Миколая, що наближається, побажав здоров’я, щастя, благополуччя та вручив дітям солодкі подарунки.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.