Жителями Чернігова зареєстровано 1603 шлюби, що на 16% більше, ніж рік тому
Демографічні показники за січень–вересень 2013 року
За січень–вересень 2013 р. в обласному центрі народилися 1978 немовлят (974 хлопчики та 1004 дівчинки).
Рівень народжуваності становив 8,9 новонароджених у розрахунку на 1000 осіб наявного населення проти 9,3 у січні–вересні 2012 р.
Уперше стали мамами 56% жінок, тринадцять з яких народили двійні, а одна жінка народила одразу трьох малюків. Вдруге – 36% жінок, у чотирьох з’явилися на світ двійні. Решта зважилися народити третього та більше за рахунком малюка. Одна з жінок стала мамою в одинадцятий раз. Частка немовлят, народжених жінками, які не перебували в зареєстрованому шлюбі, становила 22%.
Середній вік породіль складав 28 років, а наймолодшою мамою стала 15-річна чернігівка.
З початку року в місті померли 2484 особи, що на 2% менше, ніж у січні–вересні 2012р. Показник смертності зменшився з 11,4 до 11,2 померлих у розрахунку на 1000 осіб наявного населення.
За розрахунками, на 1 жовтня 2013 р. в обласному центрі проживали 296,0 тис. осіб.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.