Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:55:34

У прокуратурі м. Чернігова відбулась міжвідомча нарада

29.11.2013   16:19Агенцiя

28 листопада в прокуратурі м. Чернігова під головуванням прокурора міста відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері оплати праці. Участь у ній взяли керівники ДПІ у м. Чернігові, територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області, Управління Пенсійного фонду України у м. Чернігові, Державної виконавчої служби, Управління економіки Чернігівської міської ради.

Розпочинаючи нараду, прокурор міста Валерій Карась наголосив на тому, що захист прав громадян на оплату праці визначено одним з головних пріоритетів у здійсненні наглядової діяльності органів прокуратури.

Прокуратурою міста з початку року проведено 16 перевірок дотримання вимог законодавства про оплату праці, за результатами яких до десяти підприємств-боржників вносились подання з вимогою усунути виявлені порушення. Як наслідок, працівникам виплачено майже 5 млн. грн. заборгованості по заробітній платі. За результатами цих перевірок давалась і правова оцінка роботі органів контролю.

Протягом року прокуратурою м. Чернігова на підставі звернень соціально незахищених громадян направлено до суду 40 заяв про виплату заробітної плати на суму 250 тис. грн.

На переконання прокурора міста, боротьба з даною заборгованістю потребує комплексного підходу і скоординованих зусиль.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у сфері оплати праці, заслухали керівників чернігівських підприємств-боржників та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.