Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 07:05:53

На Чернігівщині виявлено 647 порушень митного законодавства

21.11.2013   11:19

Про це повідомив начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов, інформуючи про роботу, що ведеться у напрямку боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Протягом 10 місяців оперативними працівниками митниці виявлено 647 порушень митного законодавства, за якими затримано предметів та товарів на суму понад 7,6 мільйонів гривень.

За словами очільника Чернігівської митниці Міндоходів, у справах про порушення митних правил вилучено: промислових товарів на суму 2,7 млн. грн., товарів легкої промисловості - на 82 тис. грн., продовольчих товарів та сільгосппродукції - на 1,1 млн. грн., транспортних засобів -  на 3,5 млн. грн., а також валюту, історичні цінності тощо.
 
До судових інстанцій направлено 496 справ на суму  7,6 млн. грн. За результатами їх розгляду конфісковано в дохід держави товарів на суму 3,3 млн. грн. та накладено штрафів на суму 3,2 млн. грн. 
 
Митницею розглянуто 142 справи про порушення митних правил, при цьому накладено штрафів на 936 тис. грн., бюджет вже отримав 677 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.