Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 20:53:05

Три мільйони на музей Довженка без конкурсу віддали приватній фірмі комунальника

21.11.2013   11:05Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 12 листопада уклало угоду з ТОВ «Чернігівське РСУ» на розширення літературно-меморіального музею О.П.Довженка в смт. Сосниця. Вартість угоди склала 3,32 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року коштом держбюджету в музеї повинні замінити покрівлю, вікна, оздоблення фасадів.

Тендер провели за неконкурентною процедурою «в одного учасника», посилаючись на те, що виконати роботи й освоїти виділені кошти необхідно терміново до кінця року. Як зазначено в обґрунтуванні, провести відкриті торги не вдалося, оскільки проектно-кошторисну документацію по об’єкту закінчили тільки в середині жовтня. Сума угоди була визначена у ході переговорів замовника з директором підприємства. Чому саме цю фірму обрали підрядником – не уточнюється.

Власниками «Чернігівського РСУ» є Віктор Вереша, Роман Вереша, Сергій Замокін, Віталій Собиченко, відомий як директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради, а також ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК», що належить цим же чотирьом особам.

За даними «ВДЗ», фірма почала вигравати тендери наприкінці 2012 р. і за цей час, з урахуванням музею Довженка, отримала підрядів на 10,07 млн грн.

http://nashigroshi.org/2013/11/21/try-miljony-na-muzej-dovzhenka-bez-konkursu-viddaly-pryvatnij-firmi-komunalnyka/

Останні новини Чернігівщини

Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини