Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 20:25:24

Прокурор області Максим Говоруха провіво особистий виїзний прийом громадян у Борзні

21.11.2013   10:30

В приміщенні прокуратри Борзнянського району прокурор області Максим Говоруха здійснив виїзний прийом мешканців району.

Під час прийому прокурор області вислухав всі звернення, прийняв заяви для подальшого розгляду, а в окремих випадках роз'яснив вимоги чинного законодавства.
    
Найчастіше громадяни скаржились на незаконні, на їх думку, дії органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, звертали увагу на порушення земельного законодавства, невиплату заборгованості за користування майновими паями, тощо.

Спілкування із заявниками засвідчило факти формально-бюрократичного відношення до вирішення звернень, ігнорування законних інтересів громадян, формальних відписок з боку органів місцевої влади та правоохоронних органів, що зумовило їх звернення за захистом до прокурора області.

У зв'язку з цим, звернуто увагу працівників прокуратури на необхідність посилення нагляду за додержанням законодавства про звернення громадян і гострого реагування на факти виявлених порушень.
    
Зазначимо, що відповідно до ст. 12 Закону України "Про прокуратуру" та ст.22 Закону України "Про звернення громадян" прокурором Черігівської області в прокуратурі здійснюється особистий прийом громадян.
    
Разом з тим, з метою полегшення доступу громадян до керівництва прокуратури, прокурор Чернігівської області та його заступники регулярно проводять прийом за місцем проживання громадян.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини