Через державний кордон не пропущено 82 осіб
Кордон за тиждень
За минулий тиждень, з 11 по 17 листопада 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 91 тис. громадян та 22 тис. транспортних засобів, затримано 7 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 55 осіб, на яких накладено штрафів на суму 2516 гривень.
Через державний кордон не пропущено 82 осіб, з яких 9 - діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Спільно із співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 19,3 тисячі гривень.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression