Прокуратура не дозволила приватному підприємству уникнути сплати соціального внеску на користь громади міста Бахмач
За апеляційною скаргою прокуратури області рішенням Київського апеляційного суду з приватного будівельного підприємства стягнуто понад 350 тисяч гривень заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бахмач.
Прокурорською перевіркою встановлено, що у 2012 році підприємство побудувало в місті Бахмачі багатоквартирний житловий будинок, однак замість того, щоб відповідно до раніше укладеного договору з Бахмацькою міською радою сплатити необхідні кошти, свідомо ухилилося від договірних зобов’язань.
Наразі вживаються заходи до реального виконання рішення суду.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.