Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 05:03:48

Розвиток жіночих ініціатив в дії

16.11.2013   13:15Агенцiя

15 листопада відбулася зустріч з жінками-лідерами, представниками ініціативних груп та громадських організацій міста, під час якої обговорювалися питання подальшої конструктивної співпраці громадських формувань та владних структур у напряму розвитку пріоритетних завдань територіальної громади.

Заступник Ніжинського міського голови Олег Баранков під час свого виступу  підкреслив  важливу участь жінок в прийнятті  економічних, соціальних та політичних рішень в суспільстві, у впровадженні гендерної рівності, поширенні позитивного досвіду щодо власної самореалізації тощо.

Аналізуючи  роботу жіночих організацій в нашому місті, було наголошено на значному інтелектуальному та творчому ресурсі  ніжинських жінок, на  проведенні величезної роботи ветеранської організації, Ліги-клубу ділових жінок,  членів Спілки жінок України, громадської організації «МАМА- 86», ініціативних груп, що об’єднали обдаровану молодь. Ще  чимало невикористаних резервів та напрямів роботи, яких необхідно  реалізувати.

Гострим  залишається і питання  виділення приміщення для  громадських структур. Жінки одноголосно вирішили  звернутися до керівництва міста  з  даного  питання. Це стане поштовхом  створення  в місті ресурсного  жіночого центру.

Голова Ніжинської громадської організації Спілки жінок України, продовжуючи діалог, зазначила, що лише спільними зусиллями реально вирішити підняті сьогоденні проблеми. Форум ділових та творчих жінок Ніжинщини, що проходив у жовтні ,   став цьому підтвердженням. Актуальним залишається  і питання залучення  коштів для проведення заходів, акцій, творчих вечорів, презентацій, тому   із зацікавленістю  присутні на зустрічі  жінки  дізналися про участь у грантових програмах, про умови та вимоги щодо підготовки проектів на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Досвідчені керівники організацій висловили власне бачення щодо розробки таких програм та проектів і  підтримали пропозиції Тетяни Бассак.

Також учасниці  зібрання  мали змогу  розповісти про  роботу та напрацювання своїх організацій. Жваво відреагували і на презентацію Олени Овчар, яка запропонувала методику скандинавської ходьби та запросила усіх  приєднатися до здорового способу життя.

Прикрасою став перегляд авторської відеопрезентації Наталії Горбатюк про жінок міста.

Сподіваємось, що налагоджений діалог продовжиться  і відкриє нові можливості та перспективи у спільному бажанні працювати нам розвиток рідного міста.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.