Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 00:26:56

Ветеринарна міліція Чернігівщини контролює ситуацію в регіоні

16.11.2013   11:18

Три сотні складених адміністративних протоколів за порушення ветеринарно-санітарних вимог, вручення порушникам 79 приписів про усунення недоліків, вилучення з обігу більш ніж 7 тонн зіпсованої м'ясної та рибної продукції - такі основні підсумки цьогорічної роботи відділу ветеринарної міліції УМВС України в Чернігівській області.

Працівники підрозділу спільно з колегами з управління державної служби боротьби з економічною злочинністю, дільничними інспекторами міліції, податковою міліцією, іншими зацікавленими службами та відомствами здійснили 223 перевірки підконтрольних об'єктів. Прискіпливому контролю піддано 63 дрібні магазини та ринки, 28 супермаркетів і баз, 29 об'єктів торгівлі тваринницькою продукцією, 11 м'ясопереробних підприємств.

На порушників складено 212 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог, в тому числі 37 на посадових осіб та керівників. Обмежено обіг 7150 кілограмів продукції тваринного походження, утилізовано та перероблено 6,5 тонн недоброякісних і небезпечних для вжитку харчів. Проінспектувавши низку установ торгівлі усіх форм власності, працівники відділу виявляли майже однакові порушення.

Так, під час перевірки одного з м'ясопереробних підприємств Чернігова, в холодильній камері підприємства виявлено та обмежено обіг 1600 кг ковбасних виробів зі строком вжитку, що минув. За виявлене порушення на керівника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ст. 107 КУпАП.

Також, з метою контролю за проведенням оздоровчих заходів від лейкозу великої рогатої худоби, здійснено виїзди до районів області де перевірено дотримання вимог відповідної інструкції в 7 присадибних ділянках приватного сектору. За виявлені порушення на п'ятьох власників хворої на лейкоз худоби, що утримується понад два роки, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ст. 107 КУпАП та вручено приписи. Один матеріал направлено до органів прокуратури.

В ході профілактичних заходів, спрямованих на недопущення Африканської чуми свиней та хвороби Ауєскі, проінспектовано 14 свиногосподарств області. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 12 керівників.

Одним з дієвих профілактичних заходів, здатних мінімізувати ризик поширення у державі особливо небезпечних хвороб тварин, є інтенсивне функціонування мобільних груп відповідного спрямування у прикордонних районах. На Чернігівщини у поточному році діяли 10 таких груп, до складу яких, поряд з працівниками відділу ветеринарної міліції УМВС в області, входили представники підрозділу ДПС ДАІ, державної служби ветеринарної медицини. Також залучалися працівники ветеринарної міліції з Черкаської, Чернівецької та Херсонської областей.

Загалом, завдяки наполегливій роботі підрозділу ветеринарної міліції Чернігівщини, епізоотична ситуація в області залишається стабільною і повною мірою контрольованою.
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини