Працівнику Інституту археології НАН України оголошено про підозру у скоєнні злочину в сфері службової діяльності
15 листопада ц.р. працівнику Інституту археології НАН України оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
У жовтні ц.р. співробітники СБУ затримали працівника держустанови під час одержання від підприємця 50 тисяч гривень за зменшення вартості робіт з археологічного дослідження земельної ділянки, яка розташована в археологічній зоні м.Ніжин, а також за видачу відповідних дозвільних документів.
Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років з конфіскацією майна.
Триває досудове слідство.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.