Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 21:19:30

Повноваження 21 адвоката зависли в повітрі

15.11.2013   08:19Агенцiя

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури скасувала рішення КДКА Чернігівської області від 5 і 12 лютого 2013 про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю 21 юристу.

Як передає кореспондент видання «Закон і Бізнес», таке рішення комісія прийняла на засіданні 13 листопада за результатами розгляду скарги заступника голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія і адвоката Жанни Максимової , яка зараз очолює КДКА Чернігівській області.

Нагадаємо , регіональна КДКА попереднього складу, не маючи на те повноважень, ухвалила іспити у 21 чоловік , які прийняли присягу адвоката, після чого їм видали свідоцтва.

За результатами тривалого обговорення ВКДКА вирішила передати заяви цих осіб діючої КДКА Чернігівської області, щоб там розглянули питання про допуск їх до іспиту та видачу свідоцтв відповідно до чинного законодавства.


http://zib.com.ua/ru/44456-polnomochiya_21_advokata_zavisli_v_vozduhe.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини