Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 20:31:40

Акція з метою привернення уваги громадськості до потреб людей із зниженим зором

14.11.2013   08:37Агенцiя

Вже третій рік поспіль в цей день Чернігівська обласна громадська організація "Голос батьків" ініціює акції метою привернення уваги громадськості м. Чернігова до потреб людей із зниженим зором.

Цього року з ініціативи ЧОГО «Голос батьків» було проведено на Червоній площі о 15:00 флеш-моб який ставив на меті привернути увагу до перешкод, з якими стикаються кожного дня незрячі та слабо зорі люди на вулицях міста.

До флеш-мобу приєдналися волонтери Чернігівського обласного педагогічного ліцею, методисти відділу інклюзивного навчання Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, представники бізнес-структур, що заходяться поряд з площею та інші небайдужі громадяни нашого міста.


Олена Трубенок

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини