Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 02:59:26

Громадський сектор є важливим чинником ефективного вирішення проблем окремих груп населення

12.11.2013   14:27

Секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет відвідав планове заняття, яке проводила міська благодійна організація батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос» для своїх підопічних.

У заході взяли участь представники інших громадських організацій, що активно працюють в обласному центрі та опікуються родинами, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями.

Від імені Чернігівського міського голови, від депутатського корпусу міськради та всієї територіальної громади О. Шеремет привітав весь колектив цього закладу. Він зазначив, що сьогодні органи центральної та місцевої влади активно залучають до своєї роботи членів громадських рад, інститути громадянського суспільства. У регіонах країни послідовно реалізовуються ініціативи Президента України Віктора Януковича, які спрямовані на демократизацію суспільно-політичного життя країни.

«Президент України наголошує: «Конструктивна владно-суспільна взаємодія має стати невід’ємним складником усієї системи відносин в українському суспільстві та, відповідно, пронизувати усі сфери життєдіяльності – соціальну, політичну, економічну, культурно-освітню, екологічну та інші», - підкреслив секретар міської ради.

Директор міської благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос», депутат міськради Надія Лозбень розповіла про діяльність громадської організації, про існуючі проблеми та ознайомила присутніх із досягненнями свої підопічних. За її словами, цільова група, якою опікується організація, це діти та молоді люди з обмеженими фізичними та розумовими можливостями, а також їхні родини. Кожного дня для них проводяться групові та індивідуальні заняття з соціально-побутової, трудової та фізичної реабілітації за індивідуальними програмами реабілітації. Так, наприклад, сьогодні відбулось заняття на тему: «Рослини для ландшафтного дизайну. Однорічні рослини. Асортимент однорічних рослин. Догляд за ними».

При організації працює «Центр соціальної реабілітації дітей–інвалідів та інвалідів з дитинства «Логос», основною метою діяльності якого є виконання програм щодо розвитку та соціальної адаптації інвалідів. Підопічні також можуть тут покращити свій фізичний стан, вони займаються в тренажерному залі, грають у теніс.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини