Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:15:06

Чернігівська міська лікарня №1 отримала рентген-апарат. ВІДЕО

08.11.2013   11:24

Нову техніку отримала Чернігівська міська лікарня №1. Тут з'явився довгоочікуваний рентген апарат. Придбали його за гроші з міського бюджету.

7 листопада секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет перебував у Чернігівській міській лікарні № 1 з метою ознайомлення з роботою нової діагностичної апаратури, яку придбано нещодавно за кошти з міського бюджету.

Сучасний рентгенівський апарат на два робочих місця, вартість якого 820 тис. грн., виготовлений українським виробником, а саме, товариством з додатковою відповідальністю «Київське виробниче об’єднання «Медапаратура».

«Рішення про придбання рентгенівського апарату для міської лікарні № 1 було прийнято ще рік назад. Міняти застарілу апаратуру в лікарнях міста потрібно, але зрозуміло, що коштів на все одразу не вистачає. На сьогодні новим апаратом вже обстежено 300 осіб. Всі, хто звертався з направленням на дане обстеження, були задоволені, адже даний рентген-апарат зроблено максимально зручно для кожного пацієнта. Перевага в тому, що даний апарат виготовлено українським виробником, спеціалісти поруч, тому вирішити будь-яку проблему в технічному обслуговуванні буде неважко. В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України В. Януковича «Україна для людей» в лікарнях міста і надалі буде продовжуватись оновлення діагностичної та іншої медичної апаратури», - запевнив О. Шеремет.

Про функціональні можливості та технічні параметри новинки розповів завідувач відділенням променевої діагностики Сергій Холодницький. За його словами, придбання цього апарату було дуже необхідним, адже попередній був вже застарілим, а тепер всі пацієнти можуть отримати більш ефективне та оперативне медичне обстеження.

Головний лікар Андрій Жиденко, користуючись нагодою, висловив подяку міській раді за придбання такого необхідного апарату. «Міська влада в цьому році доклала максимум уваги для покращення медичного обслуговування, сподіваємось, що це буде продовжуватись і надалі», - підкреслив А. Жиденко.

 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини