Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 23:18:33

Чернігівська міська лікарня №1 отримала рентген-апарат. ВІДЕО

08.11.2013   11:24

Нову техніку отримала Чернігівська міська лікарня №1. Тут з'явився довгоочікуваний рентген апарат. Придбали його за гроші з міського бюджету.

7 листопада секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет перебував у Чернігівській міській лікарні № 1 з метою ознайомлення з роботою нової діагностичної апаратури, яку придбано нещодавно за кошти з міського бюджету.

Сучасний рентгенівський апарат на два робочих місця, вартість якого 820 тис. грн., виготовлений українським виробником, а саме, товариством з додатковою відповідальністю «Київське виробниче об’єднання «Медапаратура».

«Рішення про придбання рентгенівського апарату для міської лікарні № 1 було прийнято ще рік назад. Міняти застарілу апаратуру в лікарнях міста потрібно, але зрозуміло, що коштів на все одразу не вистачає. На сьогодні новим апаратом вже обстежено 300 осіб. Всі, хто звертався з направленням на дане обстеження, були задоволені, адже даний рентген-апарат зроблено максимально зручно для кожного пацієнта. Перевага в тому, що даний апарат виготовлено українським виробником, спеціалісти поруч, тому вирішити будь-яку проблему в технічному обслуговуванні буде неважко. В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України В. Януковича «Україна для людей» в лікарнях міста і надалі буде продовжуватись оновлення діагностичної та іншої медичної апаратури», - запевнив О. Шеремет.

Про функціональні можливості та технічні параметри новинки розповів завідувач відділенням променевої діагностики Сергій Холодницький. За його словами, придбання цього апарату було дуже необхідним, адже попередній був вже застарілим, а тепер всі пацієнти можуть отримати більш ефективне та оперативне медичне обстеження.

Головний лікар Андрій Жиденко, користуючись нагодою, висловив подяку міській раді за придбання такого необхідного апарату. «Міська влада в цьому році доклала максимум уваги для покращення медичного обслуговування, сподіваємось, що це буде продовжуватись і надалі», - підкреслив А. Жиденко.

 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.