Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:42:20

Хотіла померти із шоколадкою в роті

08.11.2013   09:02Агенцiя

1 листопада в селі Обмачево Бахмачського району Чернігівщини поховали 17-річну Наталію Щербач.

У ніч проти 31 жовтня її знайшли повішеною в місті Глухові. Кажуть, святкувала Хелловін в образі кривавої нареченої.

— Наташа навчалася на першому курсі філологічного факультету Глухівського педуніверситету, — розповідає подруга Вікторія Огієнко, 17 років. — Вчилася добре. Любила слухати музику й малювати фарбами. Була життєрадісною, любила посміятися. Якось завели мову про те, як би хотіли померти. Наташа віджартувалася: "Із шоколадкою в роті". Влітку з хлопцем призначили дату весілля, але відмінили, бо посварилися. Мала батьків і на рік молодшого брата.

Повішеною дівчину знайшов чоловік 49-річної Наталії Комендантової.

— Мала їхати з родиною до родичів у Росію, тому встали о п'ятій ранку, — розповідає жінка. — Чоловік вийшов перекурити, помітив за хвірткою людський силует. Подумав, злодії щось крадуть у сусідів. Здивувався, що людину добре освітлює ліхтар і вона не рухається. Пішов розвідати. Повернувся блідим і сказав: "Там дитина висить".

Міліція слідів насильства на тілі не виявила. Говорять про самогубство.

— Наталія з однокурсницями орендувала приватний будинок. Увечері перед самогубством подзвонила хазяйці й попросила прийти за грошима. Заплатила за квартиру на три місяці вперед. Сказала: "Я іду туди, де ще ніколи не була".

Корженко Світлана

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини