Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 04 листопада по 08 годину 05 листопада 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Городище - О 16 год. 05 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю на площі 16 кв. м та перекриття на площі 2 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 1000 грн. На гасіння пожежі підрозділи У ДСНС не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, вул. 50 років СРСР - О 19 год. 11 хв. сталася пожежа в квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено меблі та домашні речі. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збиток - 20000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.
Виявлення та знищення ВНП:
04 листопада 2013 року о 14 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС в області було знищено вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни, які були виявлені 03-04 листопада 2013 року в с. Удайці, Прилуцького району, у наступній кількості: мінометні міни калібру 82 мм - 7 од., мінометні міни калібру 50 мм - 2 од. та артилерійський снаряд калібру 45 мм - 1 од.
04 листопада 2013 року о 14 год. 50 хв. на відкритій території біля с. Киїнка, Чернігівського району, було виявлено артилерійський снаряд калібру 122 мм, часів Великої Вітчизняної війни. Місце знахідки охороняється співробітниками Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення виявленого ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС в області 05 листопада 2013 року.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression