Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:52:59

У Мені прогримів "ГРОМ"

21.10.2013   18:00Агенцiя

19 жовтня 2013 року у кінотеатрі м. Мена відбувся молодіжний культурно-масовий захід «Los Menos Rock Mission».

Організатором заходу виступила ГО «ГРОМ» за фінансової та інформаційно-технічної підтримки МГО ЦПМ «Апельсин».

Мета заходу: розвиток альтернативної та рок-музики в м. Мена. Відповідно, що основним дійством було виступ рок-груп з Чернігова, Мени та Корюківки. Своєрідне звучання інструментів, оригінальні вокали, дружня атмосфера не залишили байдужими понад 250 глядачів, які відвідали концерт.

Тексти композицій, в яких відображались любов до української  землі, громадянське ставлення до подій, які відбуваються в нашій молодій  державі, спонукали глядачів до переосмислення власних поглядів та відповідальності за розвиток й долю України.

У виступах гуртів була й  лірика. Особливе захоплення й здивування викликав гурт «Папірус» (м. Чернігів), який своїм мелодійним звучанням  та лірикою завоював дівочі серця. Ось рядок однієї з композицій:

«Любить можно и жаренную картошку…»
«Кохати – дівчину і рок-музику».

Нагадуємо, що даний захід  відбувався в рамках проекту «Інституційна  та фінансова стабільність громадських  організацій Чернігівської області» за фінансової підтримки Національного  фонду розвитку Демократії (США), а  також за сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

На протязі трьох місяців  ініціативна група «ГРОМ» приймала участь у циклі семінарів-практикумі. Упродовж всього циклу семінарів активісти «ГРОМу» ознайомилися з українським законодавством що регулює діяльність громадських організацій,  опанували навички фандрейзингу, стратегічного планування. Результатами навчання стали: офіційна реєстрація ГО «ГРОМ», проведення культурно-масового заходу у своєму регіоні, з яким вони успішно впорались.

«Бажаємо засновникам  організації великих звершень в  громадському та культурному житті  м. Мена» - наголошує керівник проекту «Молодь Чернігівщіни – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.

Фото: Яна Сингер, Дмитро Лук’янов
Дмитро Лук’янов
Менеджер по зв’язкам з  громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 09:50

9 квітня, в малій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.