За вбивство з необережності чернігівця засуджено до трьох років обмеження волі
Державним обвинуваченням доведено в суді вину чернігівця у вбивстві з необережності.
У березні цього року в одній із чернігівських квартир від гострої крововтрати після ножового поранення в ногу, яке пошкодило стегнову артерію, загинув чоловік. «Швидка допомога» була викликана, але врятувати його не встигла.
Разом із загиблим у квартирі знаходився тільки її господар, з яким вони перед цим розпивали спиртне.
Одразу після прибуття слідчо-оперативної групи власник квартири зізнавався, що це він у розпал суперечки схопив з підвіконня ножа і один раз штиркнув товариша в ногу. При проведенні слідчого експерименту в присутності понятих він детально розповів про всі обставини вчинення ним злочину та продемонстрував розвиток всіх подій при проведенні відеозйомки.
Однак наприкінці слідства та в суді цей чоловік вже заперечував свою провину. За його новою версією, потерпілий, ймовірно, поранився сам. Підсудний цього не бачив, тому що через сильне сп’яніння «відключався» і не пам’ятає всіх обставин того дня. Але на ньому немає слідів крові, тому поранення спричинив не він.
Попри це, сукупністю зібраних доказів вина підсудного була доведена. Слідством і судом були враховані й висновки кількох судово-медичних експертиз, згідно яких потерпілий не міг спричинити собі таке поранення самостійно. За тими ж висновками, крові на нападнику могло не бути, бо це залежить від положення тіла і раневого каналу.
Погодившись з думкою прокурора, суд визнав даного громадянина винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.119 Кримінального кодексу України. Окрім покарання у три роки обмеження волі, засуджений отримав зобов’язання відшкодувати потерпілим – родичам загиблого – матеріальні та моральні збитки. Зокрема, до повноліття дитини загиблого з нього щомісячно буде стягуватись визначена судом сума коштів на її утримання.
Прес-служба прокуратури м.Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.