Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 19:49:10

Чемпіонка, активістка, спортсменка і просто красуня. ФОТО

21.10.2013   13:30

Обійшовши у наднапруженій боротьбі 29(!) співробітників-чоловіків та 3-х жінок, старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей капітан міліції Оксана Зубець з Чернігова посіла перше місце у конкурсі «Кращий за професією» серед співробітників КМСД України.

Оксана Зубець

Оксана Зубець

16-17 жовтня в Міністерстві внутрішніх справ України проходив заключний - фінальний етап конкурсу «Кращий за професією» серед співробітників кримінальної міліції у справах дітей України. До столиці помірятися силами, знаннями і вміннями з'їхалися 33 учасники з усіх обласних управлінь МВС України  та лінійних підрозділів.

Почалися змагання зі стройового огляду. Адже охайний зовнішній вигляд - це перше враження про людину, про її образ. Тож прискіпливі судді брали до уваги найменші дрібниці міліцейської форми. Наступний етап змагань - визначення рівня теоретичної підготовки співробітників. На понад 60 запитань учасникам відводилася година часу на роздуми. І завершували перший день змагань - вправи зі стрільби з пістолета Макарова. Якщо за результатами перших двох дисциплінах претендентка з Чернігова була в десятці кращих, то серед чотирьох представниць прекрасної статі вона відстрілялася найкраще. В підсумку вже після першого дня змагань Оксана Василівна впевнено закріпилася у першій п'ятірці учасників.

Другий день змагань був повністю присвячений фізичним вправам на силу, витривалість та вправність. І тут знов не було рівних оперуповноваженому СКМСД з Чернігова Оксані Зубець. У силових вправах з віджимання від підлоги та вправності у прийомах рукопашного бою вона впевнено обійшла не лише жінок-конкурсанток, але й чоловіків. Варто лише зазначити, що спаринг-партнером з рукопашного бою у неї був представник Миколаївщини - майстер спорту з боротьби дзюдо. За підсумками двобою капітан міліції Зубець О.В., до речі, теж майстер спорту, але вже з боротьби самбо, неодноразовий призер європейських та світових чемпіонатів, набрала максимальну кількість балів - 5.

Із кросом на дистанцію в один кілометр Оксана Василівна теж впоралася успішно. В підсумку - перше місце, почесна грамота і кубок. В Чернігові переможницю тепло привітали колеги не лише з сектору КМСД, але й інших підрозділів УМВС області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.