Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:06:50

"Лукойл-Україна" стверджує, що не замовляла спецодяг у Чернігівській колонії №44

15.10.2013   13:50

10 жовтня прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області повідомила про освоєння нових видів діяльності.

Зокрема в повідомленні йшлося про те, що "силами спеціалістів підприємства розроблено та впроваджено у виробництво корпоративний робочий одяг для працівників АЗС «Лукойл», для працівників торгової мережі «Ашан» та одяг для працівників ресторанів. Отримано та виконано замовлення на суму понад 16 тис. грн." Цю новину з посиланням на прес-службу ДПтС України розмістила і інформ-агенція "Чернігівський монітор".

Сьогодні наша редакція отримала офіційного листа від прес-служби ПІІ "Лукойл-Україна", де повідомляється про те, що "офіційним і єдиним виробником уніформи для співробітників АЗС ПІІ "Лукойл-Україна" у 2013 році є ТОВ "Тех-Стиль", виробничі потужності якого розташовані у м.Малин Житомирської області. Підприємство не має жодного відношення до діяльності виправної колонії у Чернігівській області". Також у листі розміщена вимога зняти матеріал або викреслити згадку про ПІІ "Лукойл-Україна". Оскільки розміщена новина стосувалася не лише цієї фірми, то ми тільки викреслимо згадку про неї.

Сподіваємося, що ці дві установи зможуть з’ясувати,  де були допущені неточності.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 31 березня до 8:00 1 квітня 2020 року.

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину 08:22

Спеціалісти Куликівського районного управління Держпродспоживслужби щоденно контролюють виконання Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території району.

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний 08:05

З 1 квітня в Україні повинен запрацювати електронний лікарняний. Про це в січні заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші 07:52

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів 07:44

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини