Чернігів: під час пожежі дачного будинку двоє людей загинуло, один отримав опіки. ВІДЕО
6 жовтня о 05:10 у Чернігові до обласного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу дачного будинку в товаристві “Садовод”.
До місця пригоди оперативно прибули два відділення пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру. За півгодини вогонь було приборкано.
В ході ліквідації пожежі у дерев’яному будиночку виявлені тіла двох загиблих людей чоловічої і жіночої статі, особи яких наразі встановлюються. 31-річного чоловіка, який врятувався із палаючої будівлі, з опіками верхніх та нижніх кінцівок каретою швидкої допомоги доставлено до опікового відділення обласної лікарні.
За попередньою версією, причиною пожежі послужило використання саморобного електрообігрівача. По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.