Курсанти склали Присягу на відданість українському народові. ФОТОрепортаж
28 вересня в Чернігові на пагорбі Слави 163 курсанти юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України склали Присягу на відданість українському народові.
Святковий ритуал пройшов у присутності Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-полковника внутрішньої служби Олександра Лісіцков, членів колегії та начальників обласних управлінь Служби, керівників Чернігівської області, міста. На святі були також присутні рідні та близькі курсантів.
Святковий захід розпочався покладанням квітів до Вічного вогню на могилу Невідомого солдата. З визначною подією у житті курсантів першим привітав Голова Державної пенітенціарної служби України генерал-полковник внутрішньої служби Лісіцков Олександр Володимирович.
Від батьків з напутніми словами до курсантів звернулася мати першокурсника Лариса Ребенок.
По традиції ритуал благословення провів Владика Амвросій єпископ Чернігівський та Новгород Сіверський.
Завершився урочистий захід святковим феєрверком та проходженням урочистим маршем першокурсників перед гостями та рідними.
Текст та фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.