Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 22:35:08

Правління "Просвіти" боротиметься за повернення свідоцтва про реєстрацію газети "Сіверщина"

25.09.2013   11:02Агенцiя

Засідання правління обласного товариства "Просвіта", що зібралося практично у повному складі, заслухало інформацію про з'їзд Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка та про ситуацію в газеті "Сіверщина".

В засіданні взяли участь представник Центрального правління ВУТ "Просвіта" імені Т.Шевченка Петро Антоненко та голова контрольно-ревізійної інспекції обласного товариства Сергій Соломаха.

Чернігівські просвітяни наголосили, що у світлі вимог нового Закону про громадські організації Всеукраїнська "Просвіта" має бути громадською спілкою і доручило члену робочої групи по підготовці Статуту Юрію Соболю відстоювати позицію чернігівців, випрацювану конференцією, засіданнями ради та правління.

Обласному правлінню член Головної Ради ВУТ "Просвіта" імені Т.Шевченка Петро Антоненко представив листа Центрального правління ВУТ "Просвіта" імені Т.Шевченка за підписом голови Павла Мовчана, у якому міститься протест проти незаконного зміщення головного редактора газети "Сіверщина", голови обласного об'єднання Василя Чепурного та поставлено ряд вимог до видавців газети - ТОВ "РВЦ "Сіверщина", зокрема щодо повернення законному власнику ("Просвіті") свідоцтва про реєстрацію ЗМІ ("Сіверщини").

Правління одноголосно ухвалило Заяву, яка буде опублікована у засобах масової інформації.

Також правління прийняло у члени товариства "Просвіта" відомого чернігівського підприємця і політика Володимира Поліщука.

Правління вирішило створити благодійний Фонд сприяння чернігівській "Просвіті" та прийняло ряд ухвал внутрішнього життя обласної організації.

siver.com

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.