Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 08:16:01

Молодь пройшла випробування "Школою виживання" на Чернігівщині

23.09.2013   10:36

На базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині, завершилася активна фаза військово-патріотичного збору “Школа виживання”.

Захід проводився за ініціативи  Всеукраїнської громадської організації “Громадський Рух “За Майбутнє” та Міністерства оборони України. Це вже п’ятий захід, який вони спільно проводять з метою патріотичного виховання української молоді та популяризації військової служби у Збройних Силах України.

Серед учасників – учні старших класів з різних регіонів України. Вони традиційно були розподілені за віковою категорією на 4 команди – “Сокіл”, “Орел”, “Барс” та “Рись”.
Щодня команди одержували нові завдання і інструктаж по ним. Вони облаштували  місця для ночівлі у лісі, розводили вогнища під дощем, харчувалися в польових умовах, обороняли табір від раптового нападу противника, стріляли зі зброї, орієнтувалися на місцевості, долали водні перешкоди.

Завершальним етапом збору було проведення навчального бою серед команд з використанням страйкбольної зброї та відриву від умовного противника з попутнім подоланням ділянки зараженої “отруйними” речовинами. Це стало для молоді справжнім тестом на витривалість та вміння працювати в команді.

- Хлопці і дівчата  відчули справжню боротьбу тіла  та розуму. Коли відмовляло тіло, вони виявляли силу духу і вольовими зусиллями працювали через «не можу», показали себе справжніми бійцями, - оцінив учасників випробувань координатор ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє» Михайло Харечко,

Чотири дні випробувань  позаду і команди дісталися фінішу. Урочиста церемонія завершення етапу відбулася на стройовому плацу танкової бригади.
Лаври переможця і кубок дісталися «Орлам». За ними «Рисі», трете місце  поділили – «Соколи» та «Барси».

Учасники подякували військовим за справжню «Школу виживання» і висловили бажання зустрітися у майбутньому.

Координатор ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє» Михайло Харечко  поділився планами на майбутнє: «У молоді велике бажання відчути,  що таке бути захисником Вітчизни не на словах, а на ділі. Тож «Школу виживання» плануємо продовжувати та розвивати далі». 
 

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.