Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:09:34

Невдала афера призвела до трьох років позбавлення волі

09.12.2011   12:28Агенцiя

У липні 2011 року, перебуваючи у м. Черкаси, громадянин У., раніше судимий і який є менеджером у фірмі з виготовлення будівельних матеріалів, з метою заволодіння чужим майном шляхом обману уклав договір в усній формі з громадянкою С. на поставку відповідних матеріалів.

Як розповів У., він, за вказівкою голови своєї фірми, поїхав на зустріч з громадянкою С. з метою укласти договір поставки матеріалів, за яким фірма У. повинна була доставити матеріали С., яка мала оплатити відповідні послуги узгодженою сумою грошей. Договір укладався в усній формі. Як тільки С. погодилась, у громадянина У. відразу виник умисел на вчинення шахрайства. Він запропонував оплатити послуги на місці готівкою, однак С. вимагала отримання квитанції з печаткою фірми. Оскільки У. не мав печатки, то він запропонував скинути гроші на рахунок фірми, у якій він працював. Однак замість рахунку фірми, У. дав номер рахунку своєї дружини.

Повернувшись на фірму, У. повідомив голову про укладений договір і про форму оплати послуг. Наступного дня У. наказав своїй дружині піти зняти гроші і зазначив відповідну суму. Пізніше він зустрівся з дружиною в банку та забрав гроші, однак не повну суму, бо банкомат має обмеження по видачі коштів з однієї картки в день. Тому дружина віддала картку У. та сказала, щоб той зняв гроші наступного дня. На питання “звідки така сума грошей?” У. відповів, що це гроші для оплати послуг на фірмі. У. витратив гроші на власний розсуд, не повідомляючи голову фірми.

Наступного дня У. зняв залишок на рахунку, однак, не встигнувши їх витратити, йому зателефонував голова фірми та повідомив про надходження від громадянки С. розрахункової квитанції про переведені гроші. На питання “де поділися гроші?” У. відразу ж зізнався у скоєному злочині. Голова фірми зобов’язав У. написати боргову розписку із обіцянкою повернути грошові кошти. Боргова розписка написана, але У. гроші так і не повернув.

У. заподіяв шкоду на загальну суму приблизно 12 000 грн. Деснянським районним судом м. Чернігова у. засуджено до 3х років позбавлення волі із відшкодуванням заподіяних збитків.

Будьте уважні, коли наймаєте на роботу людей. Перевіряйте, хоча б поверхово, їх біографію. А також серйозно відносьтеся до грошових операцій за вашої участі, щоб уникнути неприємних ситуацій із зловмисниками.

За інформацією помічника прокурора м. Чернігова Деркач А.І.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.