Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 10:19:18

Прокуратура підтримала вироки трьом молодикам з Чернігова, які грабували перехожих

10.09.2013   12:39Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо трьох чернігівців віком від 20 до 23 років, які в нічний та вечірній час нападали на перехожих з метою пограбування

Злочини скоювались у районі вул. Рокосовського та на Проспекті Миру. Після затримання підозрюваних постраждалим було повернуто  частину награбованого - мобільні телефони.

Один зі злочинців ‒ у свої 22 роки вже неодноразово судимий за крадіжки і пограбування ‒ взявся «за старе» після звільнення з місць позбавлення волі. У квітні та травні цього року він разом з подільниками чотири рази нападав на самотніх перехожих. Людину на пустій темній вулиці вони валили з ніг, били та забирали мобільний телефон і гроші. У одному з випадків ступінь насильства, застосованого ним до потерпілого, був небезпечним для життя і здоров’я жертви злочину.

У трьох випадках його дії кваліфіковано як грабіж і в одному ‒ як розбій. Погодившись із пропозицією прокурора, суд призначив грабіжнику покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Співучасником першого злочинця у трьох випадках пограбувань був 20-річний молодик, який теж скоював злочин не вперше. Його покарано чотирма роками позбавлення волі.

Двічі разом з ними на перехожих нападав ще і 23-річний співучасник, який раніше кримінального минулого не мав. Більше того, він, єдиний з трьох, вже мав сім’ю і дитину. Тим не менш, брати участь у злочинних діях своїх приятелів чоловік не відмовився. Причиною скоєного він, як і решта компанії, назвав алкогольне сп’яніння.

Ця особа  отримала шанс не ламати своє життя. Суд врахував каяття, активне сприяння в розкритті злочинів та інші пом’якшуючі обставини і визнав за можливе призначити покарання з випробувальним терміном. Якщо цей засуджений протягом трьох років скоїть новий злочин або порушить умови випробування, «сидітиме» 4 роки.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування 10:08

Петро Порошенко прибуде у п’ятницю на допит у ДБР – попри те, що справи проти нього політично вмотивовані, а рішення Печерського суду ухвалені із порушенням закону.

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України 09:55

27 лютого парламентарі від Сіверського краю Антон Поляков та Валерій Зуб представили згаданий проєкт на конференції «Перспективи розвитку Чернігівщини», що відбулася в конференц-залі будинку засідань обласної ради.

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників 09:51

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення відбулося 27 лютого в Чернігівській ОДА.

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах 09:40

Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з яким чадо проживає. Деякі батьки, користуючись фізичною прірвою з малечою, ігнорують та байдуже ставляться до їхнього життя.